GÜZELCEDEN YAZA MERHABA


Açıklama: Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcesporda yönetimin büyük bir önem verdiği yaz futbol okulu faaliyetlerine resmen başladı.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 01 Temmuz 2019
Geçerli Tarih: 19 Ocak 2020, 02:06
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=51151


GÜZELCE’DEN YAZA MERHABA

 IMG-6793-Kopya

Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespor’da yönetimin büyük bir önem verdiği  yaz futbol okulu faaliyetlerine resmen başladı.

 IMG-6797-Kopya

Pazar günü Güzelce Turgay Şeren Stadı’nda büyük bir katılımla gerçekleşen açılışa ilgi büyük oldu. Yönetim kurulunun tam kadro halinde hazır bulunduğu açılışa velilerin de büyük bir ilgi gösterdiği gözlendi.

IMG-6803-Kopya

 7 ile 14 yaş arasında eğitim verecek  olan futbol okulunun çalışmalarını haftanın 3 günü tesislerde, altyapı antrenörlerinin direktifleri  doğrultusunda sürdüreceği ifade edildi. Açılış programının ardından Güzelcespor yönetimi kulüp başkanı Tamer Canbaz başkanlığında sporcu velileriyle biraraya gelerek fikir alışverişi yaptı. Tanışma amacıyla yapılan toplantıda kulüp başkanı Tamer Canbaz  sporcu velilerine futbol okullarıyla ilgili bir tanıtım konuşması yaptı.

IMG-6844

Canbaz “Bugün hem tanışmak hem de futbol okulumuzla ilgili görüş ve düşüncelerimizi paylaşmak amacıyla biraraya geldik. Hepinize katılımınızdan  dolayı  teşekkür ediyorum. Burada herşeyden önce çocuklarımıza  eğitim vermeyi amaçlıyoruz. Çocuklarınız oynayacak duruma geldikten sonra kulübümüz tarafından lisanslanacaktır. Çocuklarınız emin ellerde.” İfadesini kullandı. Sporcu velilerinin sorularını da tek tek yanıtlandıran Canbaz toplantıya katılan tüm velilere de çay ikram ederek sohbet etti.