HAMİ AKGÜL ORMANLISPORDA


Açıklama: Amatör 1.Küme ekiplerinden Ormanlıspor dış transferde bombayı patlattı. Yeşil Sarılı yönetim iç transferden sonra dış transferde de atağa kalktı.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 18 Ağustos 2019
Geçerli Tarih: 10 Nisan 2020, 21:39
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=51455


HAMİ AKGÜL ORMANLISPOR’DA

 

Amatör 1.Küme ekiplerinden Ormanlıspor dış transferde bombayı patlattı. Yeşil Sarılı yönetim iç transferden sonra dış transferde de atağa kalktı.

 

Çatalca’nın Yeşil Sarılı temsilcisi son olarak B.Mimarsinan forması giyen Hami Akgül’ü kadrosuna kattı. Süper Amatör Kümede de Kestanelikspor forması giyen genç forvet oyuncusu uzun süren görüşmeler sonrası Ormanlıspor’un teklifine evet yanıtı verdi.

EDİTÖRÜN NOTU: Hami Akgül gelişime açık bir oyuncu. Güzelcespor’dan sonra büyük umutlarla gittiği Kestanelik’te Süper Amatör deneyimi kazandı. Mümin Ersin Sarı kendisine burada oldukça forma şansı vermesine rağmen burada istediği patlamayı yapamadı. Play Off’ta forma giydiği B.Mimarsinan’da da elinden geleni yaptı. Şimdi adresi Ormanlıspor. Genç oyuncunun burada yeniden çıkışa geçerek patlama yapmasını bekliyorum. Bunun lafta kalmaması için de Hami Akgül’ün biraz da çabukluk ve devamlılık çalışması lazım. Unutmamalı ki Ormanlıspor ona sadece atacağı goller için değil forvette yapacağı koşularla arkadaşlarına açacağı alanlar için de transferi için fedakarlık yaptı. Top artık Hami Akgül’de.