GÜZELCE KİLİS KEBAPTA ZİYAFET ÇEKTİ


Açıklama: Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespora yönetimden moral yemeği. Salı akşamı yapılan antrenmanın ardından yönetim futbolculara Kilisli Mustafanın Yerinde ziyafet çekti.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 21 Ağustos 2019
Geçerli Tarih: 10 Nisan 2020, 21:29
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=51500


GÜZELCE KİLİS KEBAP’TA ZİYAFET ÇEKTİ

 IMG-8549

Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespor’a yönetimden moral yemeği. Salı akşamı yapılan antrenmanın ardından yönetim futbolculara Kilisli Mustafa’nın Yeri’nde ziyafet çekti.

IMG-8551 

Yönetim kurulu ve teknik heyetin de hazır bulunduğu yemekte futbolcuların da son derece moralli olduğu gözlendi.

IMG-8553

Oldukça neşeli bir ortamda geçen yemekte Kilisli Mustafa’nın Yeri’nin sahibi Mustafa Künefeci yaptığı ikramlarla ve misafirperverliğiyle örnek bir ev sahipliğine imza attı.IMG-8554

IMG-8557
IMG-8556
IMG-8555

Yemeğin ardından bir açıklamada bulunan kulüp başkanı Tamer Canbaz Güzelcespor Kulüp Başkanı Tamer Canbaz amaçlarının takım içindeki birlik ve beraberliği  sağlamak olduğunu, bunu sağlamak için de bu tarz aktivitelere devam  edeceklerini söyledi. Canbaz “Burada amaç yönetim, teknik heyet ve futbolcular arasındaki kaynaşmayı sağlamak amacıyla yeni sezon başlarken düşünülmüş bir aktiviteydi. Bu tür organizasyonlara bundan sonra daha  sık yer vereceğiz. Özellikle biz ekip olmak istiyoruz. Daha iyi bir takım olma yolunda ilerlediğimizi düşünüyorum.” Dedi.

IMG-8558

 Güzelcespor olarak bir hafta içinde önemli gelişmeler kaydettiklerini ifade eden Canbaz “Bir hafta içinde önemli gelişmeler kaydetti. Özellikle futbolcuların çalışmalardaki ışıltısını gördükten sonra hedefimizin bu sezon kesinlikle şampiyonluk olduğunu söyleyebilirim. Teknik ekibe ve futbolculara güveniyoruz. Sezon sonuna kadar da her türlü desteği  vermeye devam edeceğiz. Sıkıntı şu: bu sezon A takıma büyük bir rağbet oldu. Müthiş bir talep var. Yaptığımız seçmelere yaklaşık olarak 45 futbolcu katıldı. Bugün idmana 30- 32 kişiyle çıktık. Bu sayı bir takım için çok fazla. Teknik ekibimiz ve yönetimimiz bütün oyuncularla çalışmak istiyor imkanlar dahilinde bu takımda olması gereken oyuncu sayısı 24 bilemedin 25 kişi olur. İstemeyerek de olsa bu sayıyı Pazar günü indirmek zorundayız.” Şeklinde konuştu.

KÜNEFECİ: GÜZELCE BİZİM AŞKIMIZ

Yemekte Güzelcespor’a muhteşem bir ev sahipliği yapan Kilisli Mustafa’nın Yeri’nin sahibi Mustafa Künefeci ise yaptığı açıklamada Güzelcespor’u ağırlamaktan büyük gurur duyduklarını söyledi. Künefeci “Büyük gurur duyduk. Bizi tercih ettikleri için Güzelcespor camiasına teşekkür ediyoruz. Aslen Kilisli’yim ama 2003’ten beri Güzelce’yim. Güzelce bizim aşkımız. Güzelce’nin havasını, insanını, ortamını paraya değişmem.” Diye konuştu.

Haber: İskender KORDU