FUTBOLUN GARANTİSİ YOK


Açıklama: B.Çekmece Tepecikspor Başkan Vekili Hüseyin Hamzaçebidan Haber Ekspres Spor Servisine özel açıklamalar. Hamzaçebi futbolda hiçbirşeyin garanti olmadığını, son düdük çalmadan maçın bitmediğini söyledi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 14 Eylül 2019
Geçerli Tarih: 26 Eylül 2020, 22:22
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=51857


“FUTBOLUN GARANTİSİ YOK”

 

B.Çekmece Tepecikspor Başkan Vekili Hüseyin Hamzaçebi’dan Haber Ekspres Spor Servisi’ne özel açıklamalar. Hamzaçebi futbolda hiçbirşeyin garanti olmadığını, son düdük çalmadan  maçın bitmediğini söyledi.

 

Geçtiğimiz sezon ve bu sezon bunun bir çok örneğini yaşadıklarını ifade  eden Hamzaçebi “Futbol 90 dakika. Son düdük çalmadan hiçbir zaman maç bitti diyemezsiniz. Geçtiğimiz sezon 90  dakikanın uzatmalarına 2-0 önde girdiğimiz maçta 5  dakika içinde yediğimiz 3 golle 3-2 kaybettik. Futbol çok garip oyun. 90 dakika bitmeden ne galip geldim diye sevinebiliyorsun ne de yenildim diye üzülebiliyorsun.

 İlk iki hafta 2 penaltı kaçtı. Kupada  da penaltı kaçırdık. Ama oynadığımız oyundan  memnunuz. Bizi  daha  iyi günlerin beklediğini düşünüyorum. Bu sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyeceğimize inanıyorum. Çocuklar birbirlerine kenetlenmiş bir durumda. Çocukların bu performanslarının daha da üstüne çıkacaklarına inanıyorum.” Dedi.

Haber: İskender KORDU