DÖNMEZE BASIN MORALİ


Açıklama: İstanbulun etkin internet sitelerinden www.istanbulamator.com ve www.keskinbakis.com siteleri İASKF Yönetim Kurulu Üyesi, Arnavutköy Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı ve Ömerlispor Futbol Şube Sorumlusu Vedat Dönmezi evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini paylaştı.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2019
Geçerli Tarih: 14 Temmuz 2020, 03:04
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=52348


DÖNMEZ’E BASIN MORALİ

 

İstanbul’un etkin  internet sitelerinden www.istanbulamator.com ve www.keskinbakis.com siteleri İASKF Yönetim Kurulu Üyesi, Arnavutköy  Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı ve Ömerlispor Futbol Şube Sorumlusu Vedat Dönmez’i evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini paylaştı.

 

Oldukça neşeli ve pozitif görünen Dönmez’in her geçen gün daha da iyiye gittiği, en kısa sürede yeniden sahalara dönmek içinde sabırsızlandığı gözlendi. Evinde ziyaret ettiğimiz Dönmez’in doktor kontrollerinin bir süre daha devam edeceği, Dönmez’in de doktorların tavsiyelerine birebir uyarak hayatında yeni bir sayfa açtığı belirtildi. Bir kez daha Dönmez’e geçmiş olsun  dileklerimizi sunuyor, tüm spor camiası adına da acil şifalar diliyoruz.