SİLİVRİ SONUNU GETİREMEDİ: 1-1


Açıklama: TFF 3.Lig 1.Grupta alt sıralardan uzaklaşmak isteyen Silivrispor haftanın sürprizine çok yaklaşmasına rağmen sonunu getiremedi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 16 Kasım 2019
Geçerli Tarih: 06 Ağustos 2020, 15:20
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=52701


SİLİVRİ SONUNU GETİREMEDİ: 1-1

 IMG-5156

TFF 3.Lig 1.Grupta alt sıralardan uzaklaşmak isteyen Silivrispor haftanın sürprizine çok yaklaşmasına rağmen sonunu getiremedi.

IMG-5158 

Çatalca  Stadı’nda Serik Belediyespor’u ağırlayan Mavi Kırmızılılar 24. Dakikada Emrah Bedir’le 1-0 öne geçtiği, oyunun kontrolünü elinde tuttuğu maçta 45. Dakikada Abdurrahman Ayhanoğlu’nun golüne engel olamayınca 3 puan  yerine 1 puanla yetinmek zorunda kaldı.

IMG-5170

Lideri mağlup ederek bütün dikkatleri üzerine çekme şansını da değerlendiremeyen temsilcimiz ikinci yarısının bölümünü rakip yarı sahada oynamasına rağmen bunu pozisyona ve fırsata çeviremeyince ilk yarıda atılan goller maçın da skoru oldu. IMG-5183

Maça iki takım da ortasahayı kalabalık tutarak, topun arkasına geçerek başladı. Topsuz oyuna daha fazla ağırlık veren iki takım oyun sistemleri birbirine fazlasıyla benzeyince ortaya  da kör dövüşü çıktı.

IMG-5184

Neredeyse pozisyonsuz geçen maçta 24. Dakikada sahneye çıkan Emrah Bedir sol ayağıyla uzak mesafeden kalecinin uzanamayacağı köşeye topu bırakarak Silivrispor’u 1-0 öne geçiren isim oldu.

IMG-5217

 

IMG-5191

Golden sonra yeniden pozisyonsuz, ortasahada mücadelesi bol, tipik bir ikinci bölge maçı izledik.

IMG-5197

 İki takım da üçüncü bölgeye geçmekte ve çoğalmakta zorlanırken 45. Dakikada bir duran top organizasyonu sonrasında konuk Serik Belediye’de köşe atışından gelen topu Abdurrahman Ayhanoğlu kafayla filelere bırakınca konuk takım belki de maçtaki tek fırsatını gole  çevirerek ilk yarının skorunu belirledi: 1-1.

IMG-5199

Maçın ikinci yarısında oyunun kontrolünü tamamen ele geçiren Silivrispor, oyunu da üçüncü bölgeye yıkmasına rağmen bunu pozisyona çeviremedi.

IMG-5213

Konuk Serik Belediye’nin daha çok savunmada kaldığı maçın ikinci yarısında iki takım da sonucu değiştirecek pozisyon dahi bulamayınca Silivrispor ve Serik Belediye sahadan 1’er puanla ayrılmak zorunda kaldı. IMG-5209

Haber: İskender KORDU