TAHTAKALE KARTALLARI HIRS KÜPÜ


Açıklama: U 17 B Liginde mücadele eden Tahtakale Kartalları hafta sonunda Gültepe Özgençlik ile oynayacağı maçın hazırlığına bu akşam kendi tesislerinde yaptığı antrenmanla devam etti.
Kategori: U 17 LİGİ
Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2019
Geçerli Tarih: 18 Mayıs 2022, 15:04
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=53021


TAHTAKALE KARTALLARI HIRS KÜPÜ

 

U 17 B Liginde mücadele eden Tahtakale Kartalları hafta sonunda Gültepe Özgençlik ile oynayacağı maçın hazırlığına bu akşam kendi tesislerinde yaptığı antrenmanla devam etti.

 

 Görhan Gülmez  ve Eser Erdağı yönetiminde yapılan antrenmanda oyuncuların oldukça istekli ve arzulu olmaları dikkat çekti. Taktik ağırlıklı geçen antrenmanın ilk bölümü istasyon çalışmalarıyla geçti. Antrenmanın ikinci  bölümünde taktik ağırlıklı çift kale maç yaptı. Sezonun ilk iki haftasında istediği  sonuçları alamayan Tahtakale Kartalları Gültepe Özgençlik maçı öncesi parolasını galibiyet olarak belirledi. Teknik sorumlu Gökhan Gülmez ve Eser Erdağı  ortak yaptıkları açıklamada şu anda öncelikli amaçlarının oyuncuların tecrübe kazanması olduğunu söylediler.

 Gülmez ve Erdağı “Şu anda önceliğimiz sporcuların maç tecrübesini arttırmak. Onlara olabildiğince maç oynatarak önümüzdeki sezon hedefe oynayan bir takım haline geleceğiz.” Dedi.

Kulüp Başkanı Yılmaz Canpolat ve yönetim kurulu üyelerinin de takip ettiği antrenmanı çok sayıda taraftar da izledi.

Haber: İskender KORDU