PİTBULL BOŞTA KALDI


Açıklama: Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Sultangazi ile devre arasında sözleşmesini karşılıklı olarak fesheden Pitbull lakaplı ortasaha oyuncusu Doğan Yeni boşta kaldı.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2020
Geçerli Tarih: 26 Eylül 2020, 21:25
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=53358


PİTBULL BOŞTA KALDI

 

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Sultangazi ile devre  arasında sözleşmesini karşılıklı olarak fesheden Pitbull lakaplı ortasaha oyuncusu Doğan Yeni boşta kaldı.

 

Ara transferin açılmasıyla birlikte teklifleri değerlendirmeye başlayan deneyimli önliberonun ikinci  yarı  öncesi henüz kararını vermiş değil. Oynadığı takımlarda ortasahada bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle adı Pitbull’a çıkan Doğan’ın gelen teklifler arasından en ciddi olanı  değerlendirerek kariyerine  yön vereceği belirtildi.

Editörün notu:

DOĞAN’I ALAN KAZANIR

Doğan’ın daha  önceki K.Çekmece ve Esenyurt İncirtepe’deki performanslarını yakından bilen biri olarak başta Bölgesel Amatör Lig ekipleri için bulunmaz bir hint kumaşı bana göre tecrübeli ortasaha oyuncusu. Böylesine karakterli, oyunun iki yönünü de mükemmel oynayan, sahada ayak basmadık yer bırakmayan, marke ettiği oyuncuları  adeta yıldıran bir oyuncunun boşta kalması açıkçası bana  da garip geldi. Günümüz futbolunda ortasahaların oyunun iki yönünü de doğru oynaması önemli bir özellik olarak görülmekle birlikte bu özelliklerin tamamı Doğan’da mevcut. Gerek Play Off’u garantileyen ya da garantilemek üzere olan takımlara gerekse Bölgesel Amatör Ligde zirveye oynayan takımlara kesinlikle tavsiye edebileceğim bir oyuncu.