ÖMERLİNİN GELECEĞİ SAĞLAM


Açıklama: Ömerlispor Futbol Şube Sorumlusu Vedat Dönmez kulüp olarak bütün enerjilerini altyapı için harcadıklarını, sağlık durumundan dolayı A takıma ayıracak zamanı olmadığı için şimdilik altyapı yaş gruplarında devam edeceklerini söyledi.
Kategori: U 13 LİGİ
Eklenme Tarihi: 08 Mart 2020
Geçerli Tarih: 25 Ocak 2022, 04:33
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=54372


ÖMERLİ’NİN GELECEĞİ SAĞLAM

IMG-9110 

Ömerlispor Futbol Şube  Sorumlusu Vedat Dönmez kulüp olarak bütün enerjilerini altyapı için harcadıklarını, sağlık durumundan dolayı A takıma ayıracak zamanı olmadığı için şimdilik altyapı yaş gruplarında devam edeceklerini söyledi.

 IMG-9109

 Dönmez “Çocuklarımız altyapıda hem eğitim alıyorlar hem de eğleniyorlar. Ömrümüz vefa ettiği sürece altyapıya önem vermeye devam edeceğiz. A takımla lige katıldığında hedef koyman, zaman ayırman lazım. Şu anda  da sağlık problemlerim nedeniyle A takıma ayıracak bu kadar zamanımız olmadığı için altyapıya eğiliyoruz. Sağolsunlar altyapının tamamıyla da Reyhan Hocayla Murat Hoca  ilgileniyorlar. Biz de sadece maçları izlemeye, onlara yardımcı olmaya geliyoruz. Kulübün devam etmesi için de altyapıda faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.” Şeklinde konuştu.

Haber: İskender KORDU