TESİS OLMAZSA BIRAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM


Açıklama: Avcılarspor Kulüp Başkanı Cenk Gökandan tehdit gibi sözler. Kulüp başkanlığına geldikten sonra Avcılarspor için kesenin ağzını sonuna kadar açan Gökanın Avcılar Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneğinin düzenlediği toplantıda esti gürledi: Tesis olmazsa bırakmayı düşünüyorum.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 05 Temmuz 2020
Geçerli Tarih: 21 Eylül 2020, 16:27
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=54895


“TESİS OLMAZSA BIRAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM”

 

Avcılarspor Kulüp Başkanı Cenk Gökan’dan tehdit gibi sözler. Kulüp başkanlığına geldikten sonra Avcılarspor için kesenin ağzını sonuna kadar açan Gökan’ın Avcılar Amatör Spor Kulüplerini  Destekleme Derneği’nin düzenlediği toplantıda esti gürledi: Tesis olmazsa bırakmayı düşünüyorum.

 IMG-2007

Avcılar’da bulunan amatör kulüplerin tesisleşme ile ilgili yaşadığı sıkıntılar konusunda söz alan Gökan, Avcılar’da bulunan diğer kulüpler gibi kendilerinin de tesis konusunda büyük bir sıkıntı yaşadığını, bu sıkıntının sürmesi halinde başkanlığı bırakabileceğini söyledi. Toplantıda adeta içini döken Gökan “Görev yaptığım süre içinde bugüne kadar belediyeden bir kuruş para almadık. Herşeyi ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım ceplerimizden ödüyoruz. 17 kulüp bir tek tesisi paylaşıyoruz. Birleşerek, ortak bir düşünce etrafında bunlar üzerinde çalışmamız lazım. Avcılarspor gibi 60 yıllık tarihi bulunan bir kulübün profesyonel lig görmemesi Avcılar’ın ayıbı. 430 nüfuslu Avcılar’da K.Çekmece’den bir adamın ne işi var? Avcılar’da bulunan diğer kulüplerden hiçbir farkımız yok. Bizim de yerimiz yok. Ama kulüp olarak dışarıda Avcılarspor’la  ilgili yaratılan algıdan da rahatsızım. Bireysel olarak kişilerin cebinden çıkan paraların dışında kimseden bir şey aldığımız yok. Bu şartlar altında da ne kadar doğru bir altyapı, oyuncu ne de kulüp olur. 1 saha 17 tane takım. Bu tesis konusu olmazsa ben de bırakmayı düşünüyorum. Biz işimizi amatör bir ruhla ve  özveriyle yapıyoruz. Bu imkansızlıklarla bir projeyi hayata geçirmek çok zor.” İfadesini kullandı.

Haber: İskender KORDU