DAHA İYİ HİZMETLER PEŞİNDE OLACAĞIZ


Açıklama: İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez, bugün yapılan istişare toplantısı öncesinde adaylığıyla ilgili net açıklamalar yaptı. Düşmez, ekibiyle birlikte aday olduklarını belirterek ekip arkadaşlarıyla birlikte bir dönem daha İstanbula talip olduklarını söyledi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 09 Temmuz 2020
Geçerli Tarih: 21 Eylül 2020, 16:24
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=54920


“DAHA İYİ HİZMETLER PEŞİNDE OLACAĞIZ”

 

İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez, bugün yapılan istişare toplantısı öncesinde adaylığıyla ilgili net açıklamalar yaptı. Düşmez, ekibiyle birlikte aday olduklarını belirterek ekip arkadaşlarıyla birlikte bir dönem daha İstanbul’a talip olduklarını söyledi.

IMG-2053 

“KAZANAN TAKIMIN PARÇASI OLMAK İSTİYORUZ”

Düşmez “Başladığımız günden bugüne kadar aynı ekip arkadaşlarımızla birlikte toplantılarımıza eksiksiz olarak  devam ediyoruz. Bizde ben yok biz vardır. Bizim için hizmet ve adalet önceliğimizdir. Oturduğu koltuklarda veremeyecek hesabı olmayan arkadaşlarla birlikte yol alıyoruz. Görev yaptığımız süre  içerisinde kulüplerimizi daha iyi hizmetlerle buluşturmak istiyoruz. Kimin görev alacağından, nasıl bir yönetim yapacağımızdan kimsenin haberi yok. Onu daha çalışmadık. O sonraki iş. Biz her zaman kazanan tarafta olmak istiyoruz. Kaybeden takımın iyi oyuncusu değil kazanan takımın parçası olmak istiyoruz. Onun için her türlü spekülasyonlara kapalıyız. Ben yokum, biz varız diyen arkadaşlarla beraber yolumuza devam edeceğiz. Takım halinde çalışacağız. Bizde yedek, asil ayrımı yoktur. Bugün bile hala 60 kişi toplanıp toplantı yapabiliyorsak doğru işler yapmışız demektir. Allah bizleri yine doğru insanlarla birlikte çalışmayı nasip etsin. 9 yıldır olduğu  gibi bundan sonra da doğru ve dürüst olacağız.” Diye konuştu.

Haber: İskender KORDU