YA HERKESİ ALACAKSIN YA HİÇKİMSEYİ ALMAYACAKSIN


Açıklama: Gazi Mahallesi Teknik Direktörü Abbas Yaşardan SAL Klasman Grubuyla ilgili flaş acıkmalar geldi. Yaşar, kulüpleri memnun edecek bir karar beklediklerini söyledi.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 12 Temmuz 2020
Geçerli Tarih: 24 Eylül 2020, 08:34
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=54938


“YA HERKESİ ALACAKSIN YA HİÇKİMSEYİ ALMAYACAKSIN”

 

Gazi Mahallesi Teknik Direktörü Abbas Yaşar’dan SAL Klasman Grubuyla ilgili flaş acıkmalar geldi. Yaşar, kulüpleri memnun  edecek bir karar beklediklerini söyledi.

IMG_8123.JPG 

“HERKESİ MEMNUN ETME ŞANSIN YOK”

Yaşar “Federasyon bugün ne karar verse kimseye yaranma şansı yok. Belki takımların tamamını memnun etmek mümkün değil ama ne kadar çoğunu memnun edersen onun arayışı içinde olmalısın. Ama çok geç kalındı. Bu saatten sonra yeni sezon ne zaman başlayacak, takımlar yeni  sezona girebilecekler mi, imkanlar sağlanacak mı? Oyuncular muallakta. Süreç baya bir kötü işlendi işin doğrusu. Ama bana göre SAL Klasmandaki bütün takımlar çıkarılmalı. Neye istinaden, neyi kriter alacaksın? Eğer lig ötelenmeseydi, oynanıyor olsaydı Bayburt’la oynayacaktık. Ertesi hafta Kartal Bulvar’la oynayacaktık. İkisini de yenseydik şampiyon olacaktık. Birincileri çıkartıp diğerlerine bakılmaması doğru  değil. 5 maç vardı daha. Kim kimi yener, kim kime yenilir bilemezsin. Ya tamamını alacaksın ya hiçbirini almayacaksın. Herkesi memnun etme şansın yok. Karar vericiler de zor durumda. Allah bütün takımlara kolaylıklar versin. Karar vericilere  de kolaylıklar versin. Umarım herşey herkesin gönlüne göre olur.” İfadesini kullandı.

Haber: İskender KORDU