CÖRÜTTEN GENÇLERE MARKAJ


Açıklama: Beylikdüzüspor Teknik Direktörü Fuat Cörüt gözünü gençlere dikti. Yeni sezonun başlama tarihinin belirsizliğini koruması nedeniyle Cörütün yeni sezonda forma için kafasında düşündüğü genç oyunculara özel olarak antrenman yaptırdığı kaydedildi.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2020
Geçerli Tarih: 01 Aralık 2020, 09:15
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=55232


CÖRÜT'TEN GENÇLERE MARKAJ

 

Beylikdüzüspor Teknik Direktörü Fuat Cörüt gözünü  gençlere dikti. Yeni sezonun başlama  tarihinin belirsizliğini koruması nedeniyle Cörüt'ün yeni sezonda forma için kafasında düşündüğü genç oyunculara özel olarak antrenman  yaptırdığı kaydedildi.

 

Yeni sezonda transferlerin yanısıra altyapıdan gençlere de kadroda yer vermek isteyen Cörüt'ün bu nedenle gününün büyük bir bölümünü tesislerde geçirdiği, tesislere ilk gelen ve son çıkan isim olduğu kaydedildi. Konuyla  ilgili olarak gazetemize bir açıklamada bulunan Cörüt altyapıdan ilgilendiği gençler olduğunu söyledi. Cörüt "Altyapıdan alacağımız gençlerle şu anda özel olarak çalışıyoruz. İlgilendiğimiz oyuncular. Yeni sezonda gençleri  de  kadromuzda görmek istiyoruz. Seneye yapacağımız planlamada gençleri alttan yukarı çıkarmak hedeflerimizden  bir tanesi. En az 7-8 oyuncuyu yapacağımız özel çalışmalarla A takım seviyesine çıkarmak istiyoruz." ifadesini kullandı.

Cörüt, A takım bazında da transfer listelerinin hazır olduğunu  sözlerine ekledi.

Haber: İskender KORDU