HEDEFİN İÇİNDE OLMAK İSTİYORUZ


Açıklama: B.Çekmece Tepecikspor Teknik Direktörü Enver Şen yeni sezon öncesi yaptığı açıklamada Yozgat maçına en iyi şekilde hazırlandıklarını söyledi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2020
Geçerli Tarih: 28 Kasım 2020, 20:03
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=55263


"HEDEFİN İÇİNDE OLMAK İSTİYORUZ"

 

B.Çekmece Tepecikspor Teknik  Direktörü Enver Şen yeni sezon öncesi yaptığı açıklamada Yozgat maçına en iyi şekilde hazırlandıklarını söyledi.

 

"EKSİK MEVKİLER İÇİN TRANSFER ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYORUZ"

Şen "Yaklaşık 37 gündür sezon başı hazırlık yapıyoruz. İç transferde kalan oyuncu ve dışarıdan transfer ettiğimiz oyuncularla birlikte hazırlıklarımızı yaptık. Aramıza yeni katılan arkadaşlar oldu. Yozgat maçına en iyi şekilde hazırlandığımızı düşünüyorum. Eksik mevkiler için transfer çalışmalarına devam ediyoruz. Transferin son gününe kadar eksiklerimizi görüp iyi bir takım yaratmak istiyoruz." ifadesini kullandı.

"EKSİKLERİMİZİ GÖRÜP ONA GÖRE HAREKET EDECEĞİZ"

Geçtiğimiz sezon Play  Off'un  eşiğine kadar geldiklerini  dile getiren Şen "Geçen yıl takım olarak ligi Play Off'a yakın bir yerde ligi bitirdik. Bu  yıl da inşallah iyi bir sezon geçirip geçen yılki başarıyı tekrarlamak, hedefin  içinde olmak istiyoruz. Aldığımız hazır olmayan oyuncular var. Şu anda 6-8 oynayabilecek bir ortasaha arıyoruz. Transferin sonuna kadar 3 maç oynamış olacağız. Bu maçlarda eksiklerimizi görüp  ona göre  hareket edeceğiz. " şeklinde konşutu.

"ÖNEMLİ OLAN BİZİM İYİ BİR TAKIM OLMAMIZ"

Gruptaki rakiplerini değerlendiren Şen "Tabi ki kafaya oynayacak takımlar var. Önemli olan bizim iyi bir takım olmamız. Önce iyi bir takım olalım sonra hedef zaten belli olacak. 2020- 2021 sezonunun tüm takımlara hayırlı olmasını  diliyorum."  dedi.

Haber: İskender KORDU