BAŞARISIZLIKTAN BİZ SORUMLUYUZ


Açıklama: Silivrispor Teknik Direktörü Sertan Güriz’den flaş açıklamalar. Bayrampaşa önünde alınan 1-0lık yenilgi sonrası bir açıklama yapan Güriz herkesin elinden geleni yaptığını, yenilgiden kendilerinin sorumlu olduğunu söyledi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 06 Ocak 2021
Geçerli Tarih: 17 Nisan 2021, 02:06
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=55591


“BAŞARISIZLIKTAN BİZ SORUMLUYUZ”

 

Silivrispor Teknik Direktörü Sertan Güriz’den flaş açıklamalar. Bayrampaşa önünde alınan 1-0’lık yenilgi sonrası bir açıklama yapan Güriz herkesin elinden geleni yaptığını, yenilgiden kendilerinin sorumlu olduğunu söyledi.

 

“ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ”

Güriz “Şu anda genel anlamda herkes elinden geleni yapıyor. Başarısızlık vardır.  Bundan biz sorumluyuz. Ama bu takımın başarısı için  elimizden geleni yapıyoruz.  Yapmaya  da  devam edeceğiz.” İfadesini kullandı.

“SİLİVRİSPOR’UN KÖTÜ OLMASI NE BİZİ NE DE BAŞKASINI SEVİNDİRMEZ”

Bayrampaşa maçında alınan yenilgiye de değinen Güriz “Galip  gelmek için herşeyi yaptık ama  olmadı. Penaltı kaçtı. 3-4 net pozisyonu değerlendiremedik. Kronik rahatsızlığımız son dakikada yediğimiz golle 1-0 yenik kapattık. Tabi ki üzgünüz. İyi yerde olduğumuzu da söylemiyoruz. Ama iyi olsun diye uğraşıyoruz. Silivrispor’un  kötü olması  ne bizi ne de başkasını sevindirmez. Sevinecek insanların  da iyi düşünmesi lazım.” Dedi.

Haber: İskender KORDU