GÜZELCE KOLLARI SIVADI


Açıklama: Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcsepor cumartesi günü yapılan genel kurulun ardından salı akşamı ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımı yaptı.
Kategori: U 13 LİGİ
Eklenme Tarihi: 23 Haziran 2021
Geçerli Tarih: 23 Ocak 2022, 14:44
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=56166


GÜZELCE KOLLARI SIVADI

 

Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcsepor cumartesi günü yapılan genel kurulun ardından salı akşamı ilk toplantısını  gerçekleştirerek görev dağılımı yaptı.

cc14df92-eb40-4def-b16e-684a4b33f08b-Kopya 

Güzelce Turgay Şeren Tesisleri'nde yapılan toplantı 2 buçuk saat sürerken toplantıda görev dağılımının yanısıra sezon planlaması, teknik kadroya takviyeler, yeni sezon hedefleri, altyapı ve futbol okulu projeleri görüşüldü. Toplantı sonucunda kulüp başkanlığına Tamer Canbaz, başkan yardımcılığına Erdem Kadakal, muhasip üyeliğe Recep Erol, genel sekreterliğe Abdullah  Devecioğlu, saymanlığa Zülfikar Ereke, genel kaptanlığa İskender Fındık, basın sözcülüğüne de Ali  Elbaş getirildi.  Yönetim kurulunun ikinci toplantısını da genel kaptan İskender Fındık'ın daveti ile temmuz ayı içerisinde Fındık'ın ev sahipliğinde kahvaltılı olarak yapılacağı, bu toplantıya yönetim kurulu üyelerinin yanısıra yedek yönetim kurulu üyelerinin ve denetleme kurulu  üyelerinin  de hazır bulunacağı bildirildi.