ÇOBANDAN YILDIRIMA SİTEM


Açıklama: Avcılar Cihangir Mahallesi Muhtarı, Avcılar Cihangirsporun da kurucularından olan Ergun Çoban, Avcılar Cihangirsporun son genel kurulundan haberdar olmadığını, haberleri gazetelerden takip ettiğini söyledi.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2021
Geçerli Tarih: 02 Aralık 2021, 06:46
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=56721


ÇOBAN’DAN YILDIRIM’A SİTEM

 

Avcılar Cihangir Mahallesi Muhtarı, Avcılar Cihangirspor’un da kurucularından olan Ergun Çoban, Avcılar Cihangirspor’un son genel kurulundan haberdar olmadığını, haberleri gazetelerden takip ettiğini söyledi.

 IMG-5633-Kopya

“KONGREDEN BİLGİM DAHİ YOK”

Kulüp başkanı Yunus Yıldırım’a sitem dolu açıklamalar yapan Çoban “Avcılar Cihangir’i kuran biziz. 1978 yılında kurucusuyum. Ama son olan kongrede bilgim dahi yok. Listeye dahi alınmamışım. Neden? Ben kimseye kırgın değilim ama Cihangir sahipsiz kalmayacaktır, kalamaz da. Avcılar’da kulüpler birliğini kurduğumuzda  başkanlığını önerdiğim Yunuş arkadaşıma da başarılar dilerim. Görüyorum ki ne kulüpler birliğine ne de Avcılar Cihangirspor yönetimine layık değilmişim. ” İfadesini kullandı.

IMG-5636-Kopya

“DİYECEK BİRŞEY BULAMIYORUM”

Avcılar Cihangirspor’a kırılma, küsme gibi bir lüksünün olmadığını dile getiren Ergun “Ben doğma büyüme  Avcılarlıyım. Benim kafamda sporu ve Avcılar Cihangirspor’u bitirme şansım hiç yok. Biz Cihangirliyiz. Ancak bu yapılan beni sarstı. Diyecek bir şey bulamıyorum.  İçimden bir şey gelmiyor söylemek. Kırgın değilim, üzüldüm. Beni listeye almasa bile bilgim olması benim için yeterliydi. Biz yoksa liste meraklısı değiliz. Cihangir’de bu kulübe ne kötü şartlarda top sahamızı yapmışız, ne kötü şartlarda bu Cihangir’i yönetmişiz. Neler yapmadık ki Cihangir’e.” Dedi.