REDOKS LÜLEBURGAZDAN GÖVDE GÖSTERİSİ: 3-0


Açıklama: Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Redoks Lüleburgaz, sezon açılışında Bakırköysporu konuk etti. Lüleburgaz Stadında oynanan maçta ilk yarı golsüz kapanırken ikinci yarıda oyuna ağırlığını koyan ev sahibi ekip sahadan 3-0 galip ayrılarak taraftarlarının önünde gövde gösterisi yaptı.
Kategori: BÖLGESEL AMATÖR LİG
Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2021
Geçerli Tarih: 02 Aralık 2021, 06:50
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=57185


REDOKS LÜLEBURGAZ’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ: 3-0

 IMG-9257-Kopya

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Redoks Lüleburgaz, sezon açılışında Bakırköyspor’u konuk etti. Lüleburgaz Stadı’nda oynanan maçta ilk yarı golsüz kapanırken ikinci yarıda oyuna ağırlığını koyan ev sahibi ekip sahadan 3-0 galip ayrılarak taraftarlarının önünde gövde gösterisi yaptı.

IMG-9270-Kopya 

Maça iki takım da kontrollü bir oyun anlayışı içinde başladı. Konuk Bakırköyspor ilk yarı boyunca alan savunması yaparak hem birinci bölgede, hem ikinci bölgede topun arkasına geçerek güçlü bir savunma oyunu ortaya koydu.

IMG-9272-Kopya
Topla da ikinci bölgeyi çok iyi geçen yeşil siyahlılar aynı etkinliği üçüncü bölgede gösteremedi. Ev sahibi Redoks Lüleburgaz ilk yarı boyunca üçüncü bölgeyi verimli kullanamazken ikinci bölgede de üstünlüğünü bir türlü kabul ettiremedi.
IMG-9293-Kopya
İkinci yarıda iki takım da oyuncu değişiklikleriyle başladı. Ev sahibi Redoks Lüleburgaz ikinci yarı ile birlikte ikinci bölgeye ağırlık koyarak oyunu üçüncü bölgeye yıktı.
IMG-9295
 Bakırköyspor’da çim sahadan dolayı yorgunluk belirtileri gözlenirken Redoks Lüleburgaz rakip kaleyi adeta abluka altına alarak 48. Dakikada da Abdülkadir’in golüyle 1-0 öne geçti.
IMG-9285
52. Dakikada sahneye çıkan Cenk skoru 2-0 yaptı. 75. Dakikada Deniz skoru ilan etti: 3-0.

REDOKS LÜLEBURGAZ’DAN BAKIRKÖYSPOR’A JEST

Bu arada Redoks Lüleburgazsporlu oyuncular sahaya Bakırköyspor’a başarılar dileyen bir pankartla çıktı.

 IMG-9241-Kopya
Redoks Lüleburgaz taraftarları da uzun süre konuk takımın futbolcularını alkışlayarak iki takımı maçtan önce tribünlere çağırdı.
IMG-9245-Kopya
 İki takım maçtan önce birlikte dostluk fotoğrafı vererek objektiflerin önüne geçti.
IMG-9175-Kopya
 Redoks Lüleburgazspor Kulüp Başkanı Yılmaz Canpolat, Bakırköyspor yönetimi, teknik heyeti ve futbolcularıyla ayrı ayrı ilgilendi. Canpolat Bakırköyspor’un tesislere girişinden dönüş yolculuklarına kadar konuk takıma yakın ilgi göstererek örnek bir ev sahipliğine imza attı.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU