TEPECİKSPORA KAYA DOPİNGİ


Açıklama: TFF 3.Lig 3.Grupta yarın kendi sahasında Modafen FK ile karşı karşıya gelecek olan B.Çekmece Tepecikspor kritik maç öncesi B.Çekmeceli İş İnsanı Kayalar Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Kayanın verdiği moral yemeğinde biraraya geldi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2021
Geçerli Tarih: 18 Ocak 2022, 10:31
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=57465


TEPECİKSPOR’A KAYA DOPİNGİ

 IMG-1929-Kopya

TFF 3.Lig 3.Grupta yarın kendi sahasında Modafen FK ile karşı karşıya gelecek olan B.Çekmece Tepecikspor kritik maç öncesi B.Çekmeceli İş İnsanı Kayalar Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Kaya’nın verdiği moral yemeğinde biraraya geldi.

 IMG-1938-Kopya

 Mimaroba Alioğlu İskender’de verilen yemekte  Modafen maçı öncesi moral depolayan yeşil beyazlı oyuncuların son derece neşeli oldukları gözlendi.

IMG-1958-Kopya
Kulüp Başkanı Mehmet Eyüboğlu, onursal başkan Temel Eyüboğlu, sportif direktör Muhammet Uçar’ın da takımı yalnız bırakmadığı yemekte Modafen maçı öncesi yeşil beyazlılar galibiyet için kenetlendi.
IMG-1946-Kopya

UÇAR: YUSUF KAYA’YA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Yemeğin ardından bir açıklama yapan sportif direktör Muhammet Uçar yemeğin güzel bir havada geçtiğini, bu havanın da Modafen maçında sahaya yansıyacağına inandığını söyledi. Uçar “İçerideki galibiyet hasretine de bu maçta son verip çıkışa geçeceğimize inanıyorum. Bu akşamki yemekten dolayı da Yusuf Kaya’ya teşekkür ediyoruz.” Dedi.

IMG-1951-Kopya

ŞEN: KAZANMAK İÇİN HER TÜRLÜ ŞART MÜSAİT

B.Çekmece Tepecikspor Teknik Direktörü Enver Şen de yaptığı açıklamada “İç sahada 3 beraberliğimiz vardı. Modafen maçında beraberlikler serisine son verip kazanmak istiyoruz. Takımdaki moral ve motivasyon üst düzeyde. Kazanmak için her türlü şart ve ortam müsait. Takıma bu anlamda çok güveniyorum. Kazanacaklarına inanıyorum. Taraftarlarımıza galibiyet hediye etmek istiyoruz.” Dedi.

IMG-1954-Kopya

EYÜBOĞLU: DAHA İYİYE DOĞRU GİDECEĞİZ

B.Çekmece Tepecikspor Kulüp Başkanı Mehmet Eyüboğlu da “Oyuncularımızın havasını değiştirmek için bu tür aktiviteleri bundan sonra da sık sık yapacağız. Lig uzun maraton. İşi sıkı tutup ilerleyen haftalarda daha iyiye doğru gideceğiz.” Diye konuştu.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU