HAK ETTİĞİMİZ 3 PUANI ALDIK


Açıklama: B.Çekmece Tepecikspor Onursal Başkanı Temel Eyüboğlu 1-0lık Modafen galibiyetinin ardından yaptığı değerlendirmede çok iyi mücadele ortaya koyarak kazandıklarını söyledi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2021
Geçerli Tarih: 18 Ocak 2022, 10:47
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=57477


“HAK ETTİĞİMİZ 3 PUANI ALDIK”

 

B.Çekmece Tepecikspor Onursal Başkanı Temel Eyüboğlu 1-0’lık Modafen galibiyetinin ardından yaptığı değerlendirmede çok iyi mücadele ortaya koyarak kazandıklarını söyledi.

 IMG-2042-Kopya

“HEPSİNİN ALINLARINDAN ÖPÜYORUM”

Eyüboğlu “Evimizde ilk galibiyetimizi aldık. Çocukların hepsi iyi bir mücadele verdiler. Hepsinin alınlarından öpüyorum. Yeni bir takım olduğumuz için yeni yeni kaynaşıyoruz. Oynaya oynaya takım oluyoruz. Tabi ki evinde oynuyorsan saha ve seyirci avantajını kullanmayı bileceksin. Bugün de hak ettiğimiz 3 puanı aldık. Zamanla, gitgide daha da iyi olacağız. Yarıştan kopmamak için mücadelemizi vereceğiz. Sonuna kadar kovalayacağız.” Diye konuştu.

IMG-2054-Kopya

“YÖNETİM OLARAK SONUNA KADAR TAKIMIN ARKASINDA OLACAĞIZ”

Artık deplasmanda da puan ve puanlar toplayarak evlerine dönme zamanının geldiğini ifade eden Eyüboğlu “Artık deplasmanda da mücadelemizi verip puan ve puanları alıp geleceğiz. Biz de yönetim olarak sonuna kadar takımımızın yanında olacağız. Başarıya doğru yolumuza devam edeceğiz.” İfadesini kullandı.

IMG-2057-Kopya

“ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVLERİ YERİNE GETİRECEĞİZ”

Modafen önünde çok kıymetli bir galibiyet aldıklarını dile getiren Eyüboğlu “Bizim için bu galibiyet çok önemli. Almış olduğumuz 3 puanla rakiplerimizin de kaybettiği haftadan karlı çıktık. Artık bu maçı unutup Pazar günü oynayacağımız Ağrı maçına hazırlanacağız. Bu galibiyetin arkası da gelecek. Biz yönetim olarak üzerimize düşen görevleri yerine getireceğiz. Futbolcular da sahada mücadele verecekler. B.Çekmece Tepecikspor’u sezon sonunda layık olduğu yere çıkarmak için mücadelemizi vereceğiz.” Dedi.

Haber: İskender KORDU