BAKIRKÖYÜN NEFESİ YETMEDİ: 0-4


Açıklama: Bölgesel Amatör Lig 7.Bölge 1.Grupat oynanan maçta Bakırköyspor, sahasında konuk ettiği Çilimli Belediye önünde zaman zaman iyi bir oyun ortaya koymasına rağmen farklı yenilmekten kurtulamadı: 0-4.
Kategori: BÖLGESEL AMATÖR LİG
Eklenme Tarihi: 30 Kasım 2021
Geçerli Tarih: 25 Eylül 2022, 04:31
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=58109


BAKIRKÖY’ÜN NEFESİ YETMEDİ: 0-4

 

Bölgesel Amatör Lig 7.Bölge 1.Grupat oynanan maçta Bakırköyspor, sahasında konuk ettiği Çilimli Belediye önünde zaman zaman iyi bir oyun ortaya koymasına rağmen farklı yenilmekten kurtulamadı: 0-4.

 IMG 0327 Kopya

 İBB Şenlikköy Stadı’nda oynanan maça iki takım da istekli ve arzulu başladı. İlk dakikalarda Bakırköy rakip sahada daha çok görünmesine rağmen oyunu üçüncü bölgeye yıkamadı.

IMG 0364 Kopya
Ortasaha ile savunma bloklarını yakın oynatan konuk ekip ilerleyen dakikalarda oyunda dengeyi kurarak rakip kaleyi daha çok tehdit etmeye başladı. İlk dakikalardaki baskılı oyunundan gol çıkaramayan Bakırköy 9. Dakikada Orhan’ın golüyle 1-0 yenik duruma düştü.
IMG 0387 Kopya
 Golden sonra çabuk toparlanan Bakırköy beraberlik golü için yüklense de ikinci golü de kalesinde gören taraf  oldu. Çilimli Belediye 33. Dakikada Erman’ın golüyle soyunma odasına 2-0 önde gitti. İkinci yarıya da etkili giren konuk ekip 56. Dakikada Şakir’le 3-0 öne geçti. 90. Dakikada sahneye çıkan Burak da maça noktayı koydu: 4-0.

Haber: İskender KORDU