1.AMATÖR KURA ÇEKİMİ YAPILDI


Açıklama: Amatör 1.Küme grup kura çekimleri bugün yapıldı.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 20 Ocak 2022
Geçerli Tarih: 26 Haziran 2022, 21:04
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=58782


1.AMATÖR KURA ÇEKİMİ YAPILDI

 IMG-9133-Kopya

Amatör 1.Küme grup kura çekimleri bugün yapıldı.

 IMG-9141-Kopya

İstinye Orhan Saka Amatörler Evi Toplantı Salonu’nda, kulüpler birliği başkanlarının katılımıyla yapılan kura çekiminde ilk olarak Çatalca, Silivri, B.Çekmece ve Arnavutköy grupları çekildi.

 IMG-9152-Kopya
Kura için torbaların başına kulüpler birliği başkanları geçti. Gruplarında sezon sonunda şampiyon olan takımların doğrudan Süper Amatöre yükseleceği, gruplarını ikinci sırada tamamlayan takımlar arasında da en centilmen olan iki takımın Süper Amatöre yükselmeye hak kazanacağı, bu  sezon Play Off uygulamasının yapılmayacağı belirtildi. Sezon sonunda gruplarını son 3 sırada tamamlayan takımların da 2.Amatör Kümeye düşürüleceği ifade edildi.

Çekilen kura çekimi sonucunda 1, 2 ve 3.Gruplar şöyle oluştu:

 IMG-9149-Kopya

1.GRUP

1- Karacaköy Belediye

2- İzzettin

3- Ortaköy Silivri

4- İstanbulspor Kulübü

5- Akörenköy

6- Selimpaşa

7- Akalanspor

8- Karaağaçspor

9- Yeniköy 1924

10- Anadolu Esenyurt

 

2.GRUP

1- Subaşı

2- Çiftlikköy

3- Yeşilbayır

4- Esenyurt

5- Yalıköy

6- Gazitepe

7- Arnavutköy

8-Dağyenice

9- Alibeyspor

10- Güzelcespor

 

3.GRUP

1- Değirmenköy 1963

2- Gümüşyaka

3- Ormanlıspor

4- Esenyurt Örnek İ.Y.

5- B.Çekmece Karadeniz İ.Y.

6- Esenkent Gençlik

7- Çanakça

8- Tepecik Anadolu

9- Bolluca

10- Gümüşpınar

 

4.GRUP

1-Etiler Kartal

2- İstanbul 25 Çat

3- Kadırga

4- K.Çekmece Tokat Bereketli

5- Merkezefendi

6- Rumeli İdman Yurdu

7- Sarıyer FSM

8- Sütlüce

9- Şişli Anadolu

10- Terazidere

 

5.GRUP

1- Bayrampaşa Doğan

2- Büyükdere

3- Haydarspor

4- İstanbul Barış

5- Malkoçoğlu

6- Söğütlüçeşme Birlik

7- Şişli Gençlik

8- Yeniyüzyıl Gençlik

9- Yeşildirek

10- Yeşilılgaz

 

6.GRUP

1- Arena Olimpik

2- Bağcılar İstoç

3- Gayret

4- Güngören

5- Halilrıfatpaşa

6- İstanbul Erzincan

7- Merkez Kayaşehir

8- Muradiye

9-Reşitpaşa

10- Zeytinburnu Yeşiltepe

 

7.GRUP

1- Ayazağa Esen

2- Cevizli

3- Güzelhisar

4- Hür Eğitim

5- Kanarya

6- Sağmalcılar

7- Siirt İ.Y.Selim

8- Taşlıtarla

9- Ulutepe

10- Zeytinburnu 1957

 

8.GRUP

1- Altınaslar

2- Çeliktepe

3- GOP Şemsipaşa

4- İTÜ

5- İstanbul Kastamonu

6- İzzetpaşa

7- Özalibeyköy

8- Sefaköy

9- Şafak 76

10- Şirinevler

 

9.GRUP

1- Avcılar Tahtakale Kartalları

2- Eroğlu

3- Esenyurt Acar

4- Kayaşehir Spor Kulübü

5- Küçükayasofya

6- Mahmutbey

7- Olimpiyat

8- Rami

9- Taksim

10- Tozkoparan Birlik

 

10.GRUP

1- 1863 Boğaziçi

2- Bayrampaşa Demir

3- Doğa Hospital Yeşilkent

4- Esenler Kentyıldız

5- Hasköy

6- Karadolap

7- Kumkapı Sarıçubuk

8- Sanayi Mahallesi

9- Sultanmurat

10- Zeytinburnu Zafer

 

11.GRUP

1- Alemdar

2- Bağcılar Güneşli

3- Çankırı Maruf

4- FK 1864

5- Gültepe Özgençlik

6- K.M.Paşa

7-Sakarya İMÇ

8- Sarıyer Yeni Mahalle

9- Şişli Yayla

10- Tepebağ Kültür

 

12.GRUP

1- Bahçeköy

2- Esenay

3- Etiler

4- Filiz

5- Harmantepe

6- Neslişah

7- T.Tayfun

8- Trabzon 1453

9- Y.S.Selim

10- Zeytinburnu

Ayrıntılar gelmeye devam edecek