BEYLİKDÜZÜ FİŞİ ÇEKTİ: 3-0


Açıklama: U 18 Ligi İstanbul Şampiyonasında beşinci hafta maçında Beylikdüzüspor ev sahibi olarak çıktığı maçta Eroğlusporu 3-0 mağlup ederek bitime bir hafta kala Türkiye Şampiyonasında oynamaya hak kazandı.
Kategori: U 18 İSTANBUL ŞAMPİYONASI
Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2022
Geçerli Tarih: 21 Nisan 2024, 03:04
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=60594


BEYLİKDÜZÜ FİŞİ ÇEKTİ: 3-0

 

U 18 Ligi İstanbul Şampiyonası’nda beşinci hafta maçında Beylikdüzüspor ev sahibi olarak çıktığı maçta Eroğluspor’u 3-0 mağlup ederek bitime bir hafta kala Türkiye Şampiyonasında oynamaya hak kazandı.

 

Fuat Cörüt yönetimindeki Beylikdüzüspor Zeytinburnu temsilcisi önünde de zorlanmadan kazandı.  Kavaklı Hasan Doğan Stadı’nda oynanan maça etkili başlayan ev sahibi ekip 27. Dakikada Mertcan Tekin’in golüyle 1-0 öne geçti. Bu gol aynı zamanda ilk yarının skoru oldu. İkinci yarıya da oyuncu değişiklikleriyle başlayarak tempoyu daha da yükselten ev sahibi ekip 56. Dakikada İbrahim Ege Kıras ile skoru 2-0 yaptı. Golden sonra da oyunun kontrolünü elinde tutmaya devam eden Beylikdüzü 78. Dakikada kaptan Yusuf İgit’in ayağından bir gol daha bularak skoru 3-0 yaptı. Bu gol aynı zamanda maçın da skoru oldu.

Beylikdüzüspor bu sonuçla grup maçlarının bitimine bir hafta kala Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.