PARAMIZI SOKAĞA ATMIYORUZ


Açıklama: Yeşilesenyurtspor Kulüp Başkanı Hasan Demir bütün yatırımlarını altyapıya yaptıklarını belirterek birkaç yıl içinde futbolcu alan değil futbolcu satan bir kulüp haline geleceklerini söyledi.
Kategori: U 14 LİGİ
Eklenme Tarihi: 28 Ocak 2017
Geçerli Tarih: 21 Nisan 2024, 02:35
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=39516


“PARAMIZI SOKAĞA ATMIYORUZ”

 

Yeşilesenyurtspor Kulüp Başkanı Hasan Demir bütün yatırımlarını altyapıya yaptıklarını belirterek birkaç yıl içinde futbolcu alan değil futbolcu satan bir kulüp haline geleceklerini söyledi.

 

 Demir “Altyapıda her kategoride ligde mücadele ediyoruz. Elimizdeki kaynakların tamamını altyapı için kullanıyoruz. Elimizdeki her kuruşu doğru kullanmaya, kulübün yarınları adına doğru yerlere kullanmaya çalışıyoruz. A takım da dahil olmak üzere toplam 9 kategoride kendi yetiştirdiğimiz oyuncularla mücadele ediyoruz. Her kategoriden en az 5 oyuncuyu yukarı taşıyoruz. Yeşilesenyurtspor olarak 2-3 sene içinde sporcu alan değil sporcu satan bir kulüp haline geleceğiz. Bütün adımlarımızı da bu doğrultuda atıyoruz.” dedi. Demir altyapıdaki çalışmalar konusunda büyük destek veren futbol direktörleri Ahmet Bayraklı’ya da teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.