SARININ LİSTESİ KABARIK


Açıklama: Kestanelikspor Teknik Direktörü Mümin Ersin Sarının transfer listesi oldukça kabarık. Deneyimli teknik adamın, yönetime sunduğu transfer listesindeki isimler ortaya çıktı.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 13 Temmuz 2017
Geçerli Tarih: 03 Mart 2024, 05:05
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=41855


SARI’NIN LİSTESİ KABARIK

 

Kestanelikspor Teknik Direktörü Mümin Ersin Sarı’nın transfer listesi oldukça kabarık. Deneyimli teknik adamın, yönetime sunduğu transfer listesindeki isimler ortaya çıktı.

 

Yeni sezonda kadrosunu bol alternatifli oluşturmak isteyen Sarı’nın yeni sezon öncesi Kocasinan’dan Onur, B.Mimarsinan’dan Batuhan, Tepecik Anadolu’dan Cemal’i kadrosunda görmek istediği, bu oyuncular hakkındaki son kararı ise yönetim kurulunun vereceği bildirildi. Bu oyuncuların yanısıra Sarı’nın Muratbeyspor’dan Eray ile İzzettinspor’dan Emre Kol hakkında da yönetime bir rapor sunduğu, diğer transferler gibi bu transferlerde de son kararın yönetim kurulu tarafından vereceği elimize ulaşan duyumlar arasında.

ÇATALCA GENÇ TAKIMINDAN DA OYUNCU GELECEK

Yeni sezondan bir yandan tecrübeli oyuncuları kadrosuna katarken diğer yandan genç oyunculara da kapılarını açan Kestanelikspor teknik direktörü Sarı’nın Çatalcaspor A 2 takımından da 2 oyuncuyu listesine aldığı, isimleri gizli tutulan bu isimler için de önümüzdeki günlerde temaslara geçileceği bildirildi.

MURAT DAVUTOĞLU GÜNDEMDE

Bu arada geçtiğimiz sezon ara transferde kadroya dahil edilen, üçüncü transfer döneminde Bayrampaşa Tuna’ya imza atan Murat Davutoğlu’nun da yeniden geri gelmesi gündemde. Tecrübeli ortasaha oyuncusuyla temasa geçen yönetimin, transferde önemli bir aşama kaydettiği, kesin sonucun hafta sonuna kadar alınacağı, imzanın ise sürpriz olmayacağı belirtildi.

BAHADIR DAVRAN TAMAM

Öte yandan Kestanelikspor’un uzun süreden beri kadrosuna katmak istediği Bahadır Davran’dan da mutlu haber geldi. Tecrübeli oyuncuyla her konuda anlaşma sağlandığı, deneyimli oyuncunun takımın ilk antrenmanına katılacağı öğrenildi. Yönetimin, transferi bitirmek için büyük bir fedakarlığa imza attığı, Bahadır’ın da yuvaya dönmek için fiyatında gerekli indirimi yaparak feda dediği ifade edildi.

YENİ TRANSFERLER YOLDA

Transferde dur durak bilmeyen Kestanelikspor’un kadrosuna 3 tane daha tecrübeli oyuncu kazandırmak için harekete geçtiği, bu transferlerin de hafta başına kadar sonuçlandırılacağı ifade edildi. Sarı’nın liste başında bulunan bu isimlerle büyük bir gizlilik içinde görüşmelerin sürdüğü, transferlerin bitirilmesi için de kesenin ağzının sonuna kadar açıldığı ifade edildi. Kulüp Başkanı Süleyman Kırdar ve yönetim kurulunun yeni sezonda takımı Bölgesel Amatör Lige taşımak için ince eleyip sık dokuduğu, bu sezon tarihinin en büyük bütçesini oluşturarak takımı hedefe ulaştırmak istediği belirtildi.

Haber: İskender KORDU