YEŞİLESENYURT TEK BİLEK


Açıklama: U 19 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe Turunda İstanbul Grup Merkezinde mücadele eden Yeşilesenyurtspor bugün oynayacağı Bağlarbaşı maçı öncesi Esenyurt Belediye Şehir Stadyumundaki Esenyurt Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Lokalinde kahvaltı yaptı.
Kategori: U 19 LİGİ 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 04 Mayıs 2018
Geçerli Tarih: 25 Şubat 2024, 17:33
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=46326


YEŞİLESENYURT TEK BİLEK

 

U 19 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe Turunda İstanbul Grup Merkezi’nde mücadele eden Yeşilesenyurtspor bugün oynayacağı Bağlarbaşı maçı öncesi Esenyurt Belediye Şehir Stadyumu’ndaki Esenyurt Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Lokalinde kahvaltı yaptı.

 

Yönetimin organize ettiği kahvaltıya Bağlarbaşı maçı öncesi takıma moral vermek amacıyla Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Gazanfer Karakaş, Esenyurt Belediyesi Spor Hizmetleri Müdürü Yusuf Ocak ile Esenyurt Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi ve Yeşilesenyurtspor 2.Başkanı Fethi Özger de katılarak maç öncesi birer konuşma yaptı.

 Kahvaltı sonrasında açılış konuşmasını yapan kulüp başkanı Hasan Demir sporcularına seslenerek “Sizler bugün sadece Yeşilesenyurtspor’u değil aynı zamanda Esenyurt İlçesini de temsil ediyorsunuz. Sorumluluklarınız oldukça büyük. Sahaya çıktığınızda hem centilmence hem de terinizin son damlasına kadar herşeyinizi ortaya koymanızı bekliyoruz. Türkiye Kupasını Esenyurt’a getireceğinize inanıyorum. Esenyurt gençliği olarak sizlere güveniyorum.” Diye konuştu.

Esenyurt Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi ve Y.Esenyurtspor Yönetim Kurulu Üyesi Fethi Özger de açıklamasında “Sporla alakalı olarak belediyemizin desteğini sonuna kadar alıyoruz. Bizim zamanımızda da böyle ilgi ve destek olsaydı çok farklı şeyler olurdu. Sizler bu konuda çok şanslısınız. Başkan Yardımcımız Sayın Gazanfer Karakaş’a ve Spor Hizmetleri Müdürümüz Sayın Yusuf Ocak’a bugün aramızda oldukları ve bizlere verdikleri manevi destek için teşekkür ediyoruz. Ben de sizlere Türkiye Şampiyonası 1.Kademe ilk maçınızda gönülden başarılar diliyorum.” Şeklinde konuştu.

Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Gazanfer Karakaş da yaptığı  konuşmada “Söyleyecek çok şey var. Rahat olun. Eğer siz kendinize güveniyorsanız, gittiğiniz yolun doğru olduğuna inanıyorsanız hak yerini bulur. Önemli olan da gayret etmek ve bu çabayı göstermek. Futbol bu. Netice ne olursa olsun hayırlısı olsun. Allah utandırmasın.” Dedi.

Esenyurt Belediyesi Spor Hizmetleri Müdürü Yusuf Ocak da konuşmasında şu ifadelere yer verdi “Hepinize çıkmış olduğunuz bu yolda başarılar diliyorum. İnşallah iyi neticeler alırsınız. Önemli olan spor yapmak, bu işin içinde olmaktır. Başarılı olsanız da olmasanız da desteğimizi sizlerden hiçbir zaman esirgemeyeceğiz.”

Haber: İskender KORDU