ALINABİLECEK HER PUANI ALMAYA ÇALIŞACAĞIZ


Açıklama: Vefa Teknik Direktörü Birol Yalçın Beylikdüzü deplasmanında alınan 2-0lık yenilgi sonrası yaptığı açıklamada ilk yarı sonuna kadar toplayabildikleri kadar puan toplamak istediklerini söyledi.
Kategori: BÖLGESEL AMATÖR LİG
Eklenme Tarihi: 01 Aralık 2023
Geçerli Tarih: 19 Nisan 2024, 15:52
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=70242


“ALINABİLECEK HER PUANI ALMAYA ÇALIŞACAĞIZ”

 

Vefa Teknik Direktörü Birol Yalçın Beylikdüzü deplasmanında alınan 2-0’lık yenilgi sonrası yaptığı açıklamada ilk yarı sonuna kadar toplayabildikleri kadar puan toplamak istediklerini söyledi.

IMG-1382-Kopya 

“HEM FİZİKSEL HEM MEVKİSEL EKSİKLER VAR”

 Yalçın “Takımın başında ikinci maçım. Takımda hem fiziksel hem de mevkisel eksikler var. Devreye kadar alınabilecek her puanı almaya çalışacağız. Devrede hem fiziksel hem de mevkisel eksiklerimizi tamamlayıp Vefa’yı bu ligde daha iyi yerlere taşıyacağız.” Dedi.

“GOLE KADAR İYİ GİTTİK”

Beylikdüzü maçında golü yiyene kadar iyi mücadele ettiklerini, kırmızı kartı gördükten sonra dağıldıklarını ifade eden Yalçın “Gole kadar iyi gittik. Golü yedikten sonra hemen dağıldık. Arkasından kırmızı kartın gelmesi bizi daha da düşürdü. Buradan 1 puan çıkarsak iyi olurdu. Neticede liderle oynadığımızın farkındayız. Arada güç farkı var, imkan farkı var.” Dedi.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU