CESURUN İSTİFASI KABUL EDİLMEDİ


Açıklama: Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Maltepesporda Nişantaşı önünde alınan 2-1lik yenilgi sonrasında teknik direktör Hasan Ali Cesurun yönetime sunduğu istifa kabul edilmedi.
Kategori: BÖLGESEL AMATÖR LİG
Eklenme Tarihi: 09 Aralık 2023
Geçerli Tarih: 21 Nisan 2024, 00:53
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=70337


CESUR’UN İSTİFASI KABUL EDİLMEDİ

 

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Maltepespor’da Nişantaşı önünde alınan 2-1’lik yenilgi sonrasında teknik direktör Hasan Ali Cesur’un yönetime sunduğu istifa kabul edilmedi.

 IMG-8353-Kopya

 Yönetimin sezon sonuna kadar Cesur’la yola devam edeceği belirtildi. Konuyla ilgili resmi açıklamayı da kulüp başkanı Ömer Lefzan sosyal medya hesabından yaptı. Lefzan açıklamasında şu ifadeleri kullandı “Biz Maltepespor Kulübü olarak sezon başında yola çıktığımız teknik heyet ve çalışanlarımız ile el sıkışırken sezon sonuna kadar devam edecek şekilde anlaşırız. Başarı veya başarısızlığın değerlendirilmesi sezon bittiğinde yapılır ve ona göre karar verilir. Başarılı olmak veya başarısız olmak göreceli bir kavramdır. Kulübümüzün her alanda üstüne gelen saldırı ve operasyonların yaşandığı bu mücadelemizde ilçemizin bütün dinamiklerinin bir araya gelerek bu mücadeleye destek verdiği böyle bir süreçte Maltepespor Kulübü olarak ayakta kalabilmekte bizim için bir başarıdır. Teknik Hocamız son mağlubiyetten dolayı sorumluluğu üstüne alarak istifasını sunmuştur. Maltepespor Kulübü taraftarından, malzemecisinden, futbolcusuna, başkan ve yöneticisi ile bir bütündür. Sezon sonu oluşabilecek her türlü sonuçtan herkes pay sahibi ve sorumludur. Bu düşünceden yola çıkarak hainlik veya kabahat işlemediği müddetçe bizler yola çıktığımız hiç kimse ile yollarımızı ayırmayız. Geçtiğimiz sezon 100.Yılımızda büyük fedakarlıklar gösteren ve aynı şekilde devam eden Teknik Hocamız Hasan Ali Cesur’un sunduğu istifa değerlendirildiğinde şahsım tarafından kabul edilmemiştir.”