İNKILAPSPORDA ZİRVE BAYRAMI: 4-0


Açıklama: Bölgesel Amatör Lig 1.Grupta hem zirve hem de ligde kalma savaşını yakından ilgilendiren maçta son haftaların flaş takımı İnkılapspor deplasmanda Bayrampaşayı 4-0 mağlup ederek hem zirve koltuğuna ortak oldu hem de Şenol Demir yönetiminde üstüste altıncı galibiyetine imza attı.
Kategori: BÖLGESEL AMATÖR LİG
Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2024
Geçerli Tarih: 22 Mayıs 2024, 02:04
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=71007


İNKILAPSPOR’DA ZİRVE BAYRAMI: 4-0

 

Bölgesel Amatör Lig 1.Grupta hem zirve hem de ligde kalma savaşını yakından ilgilendiren maçta son haftaların flaş takımı İnkılapspor deplasmanda Bayrampaşa’yı 4-0 mağlup ederek hem zirve koltuğuna ortak oldu hem de Şenol Demir yönetiminde üstüste altıncı galibiyetine imza attı.

 44

İBB Bayrampaşa Stadı’nda oynanan maça etkili başlayan konuk ekip sağlı sollu ataklarla Bayrampaşa kalesini abluka altına aldı adeta.

 15. Dakikada gelişen organize bir atakta Selçuk’un mükemmel bindirmesini iyi takip eden Doğukan Topkaya skoru konuk ekip adına 1-0 yaptı. Golden sonra ataklarını sürdüren İnkılapspor bir çok net fırsatı yakalamasına rağmen kaleciyi geçemeyince soyunma odasına tek farklı önde gitmek zorunda kaldı. Maçın ikinci yarısında da oyunun kontrolünü elinde tutan Ümraniye temsilcisi zaman zaman gelişen Bayrampaşa kontrataklarında da sağlam savunma yaptı. İnkılapspor Teknik Direktörü Şenol Demir oyuna yaptığı müdahalelerle maça ağırlığını iyice koydu. İkinci yarıda oyuna dahil olan Ali Güzel 80. Dakikada Mustafa Çakır’ın ortasını mükemmel bir kafa vuruşuyla gole çevirerek skoru 2-0 yaptı. 88 ve 90. Dakikalarda da oyuna sonradan dahil olan Serhat arka arkaya attığı gollerle maçın skorunu belirledi: 0-4. Bu sonuçla puanını 35’e yükselten İnkılapspor zirvenin üç ortağından biri oldu.