İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KÜNYE

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


ÖZTÜRKTEN HEM MÜJDE HEM TEŞEKKÜR

Tarih 26 Kasım 2023, 11:12 Editör İskender Kordu

Sinoplu İş Adamları Derneği Genel Başkanı ve K.Çekmece Sinop Başkan Vekili Turgay Öztürk 11 aylık tedavi sonrasında eski sağlığına yeniden kavuşurken yönetim kurulu ile birlikte basın mensuplarının önüne çıktı.

ÖZTÜRK’TEN HEM MÜJDE HEM TEŞEKKÜR

 IMG-1056-Kopya

Sinoplu İş Adamları Derneği Genel Başkanı ve K.Çekmece  Sinop Başkan Vekili Turgay Öztürk 11 aylık tedavi sonrasında eski sağlığına yeniden kavuşurken yönetim kurulu ile birlikte basın mensuplarının önüne çıktı.

 IMG-1077-Kopya

Aynı zamanda yönetim kurulu ile birlikte bir toplantı gerçekleştirerek durum değerlendirmesi yapan Öztürk toplantı sonrası da hem sağlık durumu hem de Sinoplu İş Adamları Derneği’nin gündemi hakkında bilgilendirme yaptı.

IMG-1061-Kopya

“HER BİRİNE SONSUZ ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”

Yönetim kurulu üyesi Rafet Maniş’in  ev sahipliği yaptığı toplantıya basın mensuplarının da ilgisi büyük oldu.

IMG-1064-Kopya
 
IMG-1065
Yönetim kurulu toplantısının ardından bir açıklamada bulunan Öztürk 11 aylık tedavi sürecinin başarıyla sonuçlandığını, bu süreçte yanında olan başta K.Çekmece Sinoplu İş Adamları Derneği olmak üzere ilgisini, sevgisini ve desteğini esirgemeyen herkese ayrı ayrı teşekkür etti.
IMG-1072
 Sağlık problemlerinin deprem bölgesinde yardım için yaptıkları çalışmalar sırasında oluştuğunu, hastalığının da bu süreçten sonra ilerlediğini kaydeden Öztürk “O süreçten sonra ağır sağlık sorunları yaşamak durumunda kaldık. Yurt dışından destekli bir tedaviye başlayarak 11 ay sonunda başarıya ulaştık.
IMG-1079-Kopya
Şu an iyi bir neticeye ulaştık. Tedavi iyi gidiyor. Bu tür hastalıklarda kullandığınız ilaçların yanında arkadaşlarınızın, dostlarınızın desteği, samimiyeti de en az tedavi kadar önemli. Bu anlamda 7/24 yanımda olan, tüm bu süreçte beni yalnız bırakmayan, yanımda, arkamda, önümde olan tüm yol arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi paylaşmak istiyorum. Her birine sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” İfadesini kullandı.
IMG-1130-Kopya

“RAFET MANİŞ’E DE HUZURLARINIZDA TEŞEKKÜR DİYORUM”

Toplantı ile ilgili her türlü organizasyona ev sahipliği yapan başkan yardımcısı Rafet Maniş’e de teşekkür eden Öztürk “Bu yemeğe ev sahipliği yaparak bize ikramlarda bulunan başkan yardımcımız Rafet Maniş’e de huzurlarınızda teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.” İfadesini kullandı.  

“YILDIRIM VE ORHAN’IN DESTEKLERİNİ UNUTAMAM”

Sağlık problemleri yaşarken tedavi sürecinde yönetim kurulunun yanı sıra sürekli yanında olan SİAD Onursal Başkanı Mukadder Yıldırım ve Küçükçekmece Sinopspor Kulüp Başkanı Rafet Orhan’a da teşekkür eden Öztürk, “Tedavi sürecinde yönetim kurulunda görev alan arkadaşlarım gibi beni bir an olsun yalnız bırakmayan, her daim benimle olan SİAD Onursal Başkanı Mukadder Yıldırım ve Küçükçekmece Sinopspor Kulüp Başkanı ağabeyim Rafet Orhan’a da ayrıca teşekkür ediyorum. Onların sevgisi de şefkati de bana gerçekten büyük moral oldu. Bugün tekrar görevimin başındaysam bu güzel insanların duaları da buna ayrıca büyük bir vesile oldu. Herkesi kucaklıyor, selam ve sevgilerimi iletiyorum. İyi ki varlar.” dedi.

Öztürk yönetim kurulu toplantısında önemli kararlar aldıklarını, Filistin halkına yardım amacıyla destek kararı aldıklarını, en yakın zamanda da harekete geçeceklerini sözlerine ekledi.
IMG-1128-Kopya

YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN KONUŞMALARI ÖZTÜRK’Ü AĞLATIYORDU

Öztürk’ün açıklamalarının ardından kendisine destek vermek amacıyla basın toplantısında hazır bulunan Sinoplu İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ayrı ayrı söz alarak Öztürk’ün sağlığına kavuşmasından dolayı memnuniyetlerini ve sevinçlerini paylaştı.

IMG-1123-Kopya
Konuşmaların ardından Öztürk’ün çok duygulandığı, göz yaşlarını tutmakta zorlandığı gözlendli.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU

 

Bu haber 210 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

KANDİLİNİZİ KUTLARIM/ CENNET METE

KANDİLİNİZİ KUTLARIM/ CENNET METE Çatalca KİPTAŞ Konutları Sosyal Yardımlaşma, Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Sekreteri Cennet Mete bir mesaj yayı...

KANDİLİNİZİ KUTLARIM/ SERTAÇ DAĞLI

KANDİLİNİZİ KUTLARIM/ SERTAÇ DAĞLI Alipaşaspor Başkan Vekili Sertaç Dağlı bir mesaj yayınlayarak tüm İslam aleminin Miraç Kandilini kutladı


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi