İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


ESENYURT ACARA HIRSIZLIK ŞOKU

ESENYURT ACARA HIRSIZLIK ŞOKU

Tarih 28 Kasım 2022, 15:57 Editör İskender Kordu

Amatör 1.Küme ekiplerinden Esenyurt Acarsporun Esenyurt Turgut Özal Stadyumunda bulunan soyunma odasına hırsızlar dadanırken kulübün forma, futbol topu ve malzemeleri çalınırken kupaların da tarih olduğu öğrenildi.

ESENYURT ACAR’A HIRSIZLIK ŞOKU

 9

Amatör 1.Küme ekiplerinden Esenyurt Acarspor’un Esenyurt Turgut Özal Stadyumu’nda bulunan soyunma odasına hırsızlar dadanırken kulübün forma, futbol topu ve malzemeleri çalınırken kupaların da tarih olduğu öğrenildi.

 1

 

2

 

3

 

4

Önceki akşam yaşanan hırsızlık olayının parktaki güvenlik tarafından Esenyurt Acar Kulüp Başkanı Abdurrahman Acar’a haber everilmesiyle ortaya çıktığı bildirildi.

5
 
6
 
8
 
9
 
11
Kendisine haber verilir verilmez gecenin 01.30’unda soluğu statta alan Acar’ın gördüğü manzara karşısında şoka uğradığı öğrenildi.
IMG-5901-Kopya

“İÇERİDE NE VARSA ALIP GÖTÜRMÜŞLER”

 Gerisini Acar’ın ağzından dinliyoruz “Dün gece beni arayan Gaziler Parkı güvenliği ‘Kulübe hırsız girmiş.’ Dedi. 1 buçuk, 2 sularında gittim. Kapıyı kocaman bir taşla, 3 kişi zor kaldırırdı. Ayakla zor ittirdim. Zorlaya zorlaya açmışlar. İçeride ne varsa ne yoksa götürmüşler bayrak direğinden kupalara kadar. Toplar, malzemeler herşey gitmiş. Önemli olan şu: Gidebilir ama bana en çok koyan kupaların gitmesi oldu. Diğerlerini alırız ama kupaların değeri çok fazlaydı. Çocukların 10 yıllık kupaları, emekleri gitti.

“ORAYA GİDİN TİNERCİLERİN YUVASI OLMUŞ”

Böyle giderse daha vahim şeyler olacak. Oraya gerçekten dosya açılması lazım. Turgut Özal Stadı 1 buçuk yıldır böyle harabe şeklinde. Şu an itibariyle oraya gidin tinercilerin yuvası olmuş. Herkese hırsız girmiş sıra bizdeymiş. Daha kötü şeyler olabilirdi orada. Birinin canına bir şey olabilir. Ben sinirle gittim oraya. Karşıma biri çıksa bir şey yapabilirdim. Allah korudu yani.

“BUGÜN MALA GELDİ AMA YARIN CANA GELECEK”

Burası Esenyurt. Sporda içler acısı durumda. Koskoca stadımız var ama sahipsiz. 10- 15 güne inşaat başlayacak deniyor. Başlasa da tinerci yuvası olmaktan kurtulsa. Böyle olması mahalle için de sıkıntı. Gündüz çocuklar oynuyor oralarda. Nasıl bir şey bu? El atılması lazım acil bir şekilde oraya. Yoksa birinin canına bir şey gelecek burada. Bugün mala geldi ama yarın cana da gelecek. Kötü yani. Şehir merkezinde sahipsiz bir alan. Öyle kuytu, harabe, meskut yerlerde herşey olur. Sıkıntı büyük Biz de çabalıyoruz, takım kuruyoruz birşeyler yapalım diye. Ama hevesimiz kaçıyor.” İfadesini kullandı.

Bu haber 650 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

KANDİLİNİZİ KUTLARIM/ PELİN TEK

KANDİLİNİZİ KUTLARIM/ PELİN TEK B.Çekmece Atatürk Mahalle Muhtar Adayı Pelin Tek bir mesaj yayınlayarak tüm İslam ve Türk aleminin Berat Kandilini...

KANDİLİNİZİ KUTLARIM/ CENNET METE

KANDİLİNİZİ KUTLARIM/ CENNET METE Çatalca KİPTAŞ Konutları Sosyal Yardımlaşma, Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Sekreteri Cennet Mete bir mesaj yayı...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi