İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


CANPOLATTAN GELENEKSEL ZİYAFET

Tarih 05 Temmuz 2023, 11:54 Editör İskender Kordu

Redoks Avcılar Tahtakale Kartalları Kulüp Başkanı Yılmaz Canpolat yönetim kurulu ile birlikte İASKF Yönetim kurulu ve İstanbul Futbol İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür ve Avcılar Belediyesi idari amirlerinin de içinde yer aldığı davetlilere çevirme ziyafeti verdi.

CANPOLAT’TAN GELENEKSEL ZİYAFET

 IMG-1011-Kopya

Redoks Avcılar Tahtakale Kartalları Kulüp Başkanı Yılmaz Canpolat yönetim kurulu ile birlikte İASKF Yönetim kurulu ve İstanbul Futbol İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür ve Avcılar Belediyesi idari amirlerinin de içinde yer aldığı davetlilere çevirme ziyafeti verdi.

 IMG-1013-Kopya

 Sezonun sona ermesiyle bu organizasyonları geleneksel hale getiren Canpolat yaklaşık olarak 5 saat süren ziyafette masaları adeta kendi elleriyle donattı.

IMG-1034-Kopya
 
IMG-1077-Kopya
 
IMG-1031-Kopya
 
IMG-1023-Kopya
Misafirlerine kendi elleriyle ikramlarda bulunan Canpolat geleneksel hale getirdiği ziyafette örnek bir ev sahipliğine imza attı. Redoks Avcılar Tahtakale Kartalları Tesisleri’nde verilen ziyafette misafirlerin de Canpolat’ın ve yönetim kurulunun gösterdiği ev sahipliğinden ve ikramlardan fazlasıyla memnun kaldığı gözlendi.
IMG-1025-Kopya

CANPOLAT: DEĞERLİ AĞABEYLERİMİZİ MİSAFİR ETTİK

Canpolat ziyafetin ardından yaptığı açıklamada “Her sene geleneksel olarak TFF İASKF’ye yemek organizasyonu yapmaya başladık. Yönetim kurulu olarak verdiğimiz yemekte hem sezonun bir değerlendirmesini yaptık hem de değerli ağabeylerimizi misafir ettik.” İfadesini kullandı.

IMG-1018-Kopya

TANRIYAŞÜKÜR: EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

İASKF Başkan Vekili ve İstanbul Futbol İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür de yaptığı açıklamada ev sahipliği için Redoks Avcılar Tahtakale Kartalları yönetimine teşekkür etti. Tanrıyaşükür “Bugün Tahtakale Kartalları kulübün ziyaret ederek tesislerinin mükemmelliğini gördüm. Gerçekten gençlerimiz ve çocuklarımız için bulunmaz bir tesis. Annelerin ve babaların da büyük bir güven içerisinde çocuklarını rahatlıkla teslim edecekleri bir yer olduğuna inanıyorum. Bu tesis için hizmeti ve emeği geçen herkese de teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 929 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İASKF

AMATÖRLER BEKTAŞIN VERDİĞİ İFTARDA BULUŞTU

AMATÖRLER BEKTAŞIN VERDİĞİ İFTARDA BULUŞTU İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu taban birlikleriyle birlikte iftarda buluştu.

AMATÖRLER DÜŞMEZ DEDİ

AMATÖRLER DÜŞMEZ DEDİ İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun 18. Olağan genel kurulunda seçime tek liste ile giren Ali Düşmez yeni...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi