İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


DR. AKGÜN SPORCU VELİLERİYLE BULUŞTU

Tarih 20 Şubat 2024, 11:50 Editör İskender Kordu

B.Çekmece Belediye Başkan Dr. Hasan Akgün hafta sonunda Sportcity Halısaha Tesislerinde faaliyet gösteren B.Çekmece Galatasaray Futbol Okulu ile B.Çekmece Galatasaray Futbol Okulu velilerinin misafiri oldu.

DR. AKGÜN SPORCU VELİLERİYLE BULUŞTU

IMG-3628-Kopya 

B.Çekmece Belediye Başkan Dr. Hasan Akgün hafta sonunda Sportcity Halısaha Tesisleri’nde faaliyet gösteren B.Çekmece Galatasaray Futbol Okulu ile B.Çekmece Galatasaray Futbol Okulu velilerinin misafiri oldu.

 IMG-3529-Kopya

 Futbol okullarını antrenman yaptıkları sahalarda da ziyaret ederek penaltı atan Dr. Akgün daha sonra sporcuların velileriyle kahvaltıda biraraya geldi.

IMG-3523-Kopya
 
IMG-3531-Kopya
 
IMG-3537-Kopya
 
IMG-3541
 
IMG-3545-Kopya
 
IMG-3548-Kopya
 
IMG-3549
Kahvaltıya Sportcity Halısaha Tesisleri ortaklarından Hüseyin Kaya ve Ali Rıza Atıcı ev sahipliği yaptı. Oldukça kalabalık bir aile topluluğunun katıldığı kahvaltıda Dr. Akgün’ün genç sporculara ilgisi de büyük oldu.
IMG-3585-Kopya
 
IMG-3591-Kopya
 
IMG-3606-Kopya
 
IMG-3607-Kopya
 
IMG-3610-Kopya
 
IMG-3611-Kopya
Kahvaltının ardından velilerle sohbet eden Dr. Akgün bir konuşma yaparak belediyeciliğin çok ulvi ve kutsal bir görev olduğunu, insan unsurunun kendileri için hizmetin merkezinde olduğunu söyledi.
IMG-3565-Kopya
Gençlerin önemine dikkat çeken Dr. Akgün “Gençlerimize sahip çıkmak zorundayız. Onlara mutlak surette spor yapabilecekleri, sosyalleşebilecekleri alanlar yaratmak zorundayız.
IMG-3575-Kopya
Her zaman B.Çekmece gençliğinin hizmetindeyiz. Gençlerimize yatırım yapmaya, onları hizmetle buluşturmaya devam edeceğiz.
IMG-3578-Kopya
 B.Çekmece’de 27 yıllık istibdat dönemi Ekrem İmamoğlu ile bitmiştir. B.Çekmece halkına hizmet etmek bizim için ibadettir. B.Çekmece birkaç sene sonra Türkiye’de tutulamayacak bir şehir olacaktır.” Dedi.
IMG-3621-Kopya

ATICI VE KAYA’DAN DR. AKGÜN’E PLAKET

Sportcity Halısaha Tesisleri ortakları Ali Rıza Atıcı ve Hüseyin Kaya bölge sporuna ve gençlerine olan desteklerinden ve hizmetlerinden dolayı B.Çekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e teşekkür plaketi verdi.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU

 

Bu haber 108 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN/ SİNAN KUTUR

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN/ SİNAN KUTUR Spor insanı Sinan Kutur bir mesaj yayınlayarak Tüm İslam Aleminin ve amatör futbol camiasının Ramazan Bayramını kut...

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN/ GÖKHAN DEMİR

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN/ GÖKHAN DEMİR Silivri Demir Havuz İşletme Sahibi Gökhan Demir bir mesaj yayınlayarak Tüm İslam Aleminin ve amatör futbol camiasın...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi