İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KÜNYE

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


KONGRE SÜRECİNE GİRİYORUZ

Tarih 21 Mart 2024, 10:24 Editör İskender Kordu

Avcılarspor Kulüp Başkanı Hasan Şeker kongre sürecini başlatacaklarını belirterek Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerlinin verdiği sözlerin hiçbirini tutmadığını söyledi.

“KONGRE SÜRECİNE GİRİYORUZ”

 

Avcılarspor Kulüp Başkanı Hasan Şeker kongre sürecini başlatacaklarını belirterek Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli’nin verdiği sözlerin hiçbirini tutmadığını söyledi.

 IMG-8891-Kopya

“TURAN HANÇERLİ VERDİĞİ SÖZLERİN HİÇBİRİNİ TUTMADI”

Şeker “Biz de yorulduk kaç senedir. Yani altyapısı dağılmış, tesisi olmayan, kulüp binası olmayan bir köklü kulübün bayrağını yukarıya tutmaya çalışıyoruz. Belediye başkanı Turan Hançerli verdiği sözlerin hiçbirini tutmadı. Eski başkanlar da bir görüşme talep ettiler. Yeni bir oluşum yapacağız dediler. Biz de toplantıda arkadaşlarla görüştük. Olumlu baktık. Öyle bir kongre süreci başlatacağız.” İfadesini kullandı.

Bu haber 232 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

K.AYASOFYADA ERDEM DÖNEMİ

K.AYASOFYADA ERDEM DÖNEMİ Amatör 1.Küme ekiplerinden Küçükayasofyasporda teknik direktörlük görevine Serdar Erdem getirildi.

KAYGISIZLA BİR SEZON DAHA

KAYGISIZLA BİR SEZON DAHA Amatör 1.Küme ekiplerinden Beylikdüzü Kuzeyin Kaplanları, teknik direktör Şerif Kaygısızın sözleşmesini bir sezon d...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi