İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


ELİMİZDEN GELEN HERŞEYİ YAPACAĞIZ

Tarih 08 Temmuz 2024, 15:56 Editör İskender Kordu

Selimpaşa Mahalle Muhtarı Murat Kanbay hem Selimpaşaya hem de Selimpaşaspora elinden geldiği kadar hizmet vermek için bu yola çıktıklarını söyledi.

“ELİMİZDEN GELEN HERŞEYİ YAPACAĞIZ”

 IMG-5713-Kopya

Selimpaşa Mahalle Muhtarı Murat Kanbay hem Selimpaşa’ya hem de Selimpaşaspor’a elinden geldiği kadar hizmet vermek için bu yola çıktıklarını söyledi.

 IMG-5719-Kopya

“HİZMETKAR BİR AİLEDEN GELMEKTEYİM”

Kanbay “Benim annem Selimpaşa’ya 40 yıl ebelik hizmeti ettiğinden dolayı hizmetkar bir aileden gelmekteyim. Yaşım itibariyle emekli olduktan sonra Selimpaşa’ya nasıl bir hizmetim olur diye düşündüm. Kİ ben zaten sporun içinden geldiğim için mahallemize katkımız olsun diye muhtarlığa soyunalım, Allah kısmet ederse mahallemize hizmet ederiz dedik. Bu şekilde ailenin onayını alarak muhtarlık yoluna çıktık. Allah nasip etti 53 yaşından sonra muhtarlığımızı. Bu dakikadan sonra hem Selimpaşaspor’umuza, hem Selimpaşa Mhaallemiz elimizden geldiği kadar hizmet vermek için bu yola çıktık.” Dedi.

IMG-5723-Kopya

“SAHAYI YENİDEN GERİ ALMAK İSTİYORUZ”

Muhtarlık olarak en büyük amaçlarından birinin de daha önce yapılan protokolle Kadir Has Üniversitesi’ne verilen futbol sahalarını yeniden Selimpaşaspor’a kazandırmak olduğunu ifade eden Kanbak “Yeni bir muhtarız. Mahallemize de yeni yeni ısındık. İhtiyaçlarımızı seçim öncesinde talep ettik ve gördük. Selimpaşa’da nereye ihtiyaç olduğunu gördük.

IMG-5726-Kopya
Selimpaşa’daki genç kardeşlerimizi futbola kazandırmak için futbol sahamızı yeniden geri almak istiyoruz. Bu konuda da Belediye Başkanımız Sayın Bora Balcıoğlu ile de istişare ettik. Aşağıdaki sahamızı geri istedik. Orada Selimpaşa’nın altyapısından çok topçu yetişti. Oranın tarihi bir geçmişi var bizim için. Selimpaş gençlerine ve Selimpaşaspor’a kazandırırsak benim için en büyük mutluluk o olur. Mahallemizin eksiklerini biliyoruz. Belediyenin verdiği imkanlar doğrultusunda da projelerimizi hayata geçirmek, mevcut projelerimizi de devam ettirmek istiyoruz. Selimpaşa’yı layık olduğu yere getirmek için elimizden gelen herşeyi yapacağız.”  Diye konuştu.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU

Bu haber 127 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

TAZİYE/ ÖZBAY ATA

TAZİYE/ ÖZBAY ATA Çakılspor Kulüp Başkanı Özbay Ata bir dönem birlikte çalıştığı teknik direktör Dimitri Pantazinin vefatı nedeniyle ...

PAZARLI İSMİ BU TURNUVA İLE YAŞAYACAK

PAZARLI İSMİ BU TURNUVA İLE YAŞAYACAK Güzelcespor kulübü tarafından merhum Mümin Talip Pazarlı anısına düzenlenen veteranlar futbol turnuvası bugün oynan...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi